Publications Office of the EU
Soláthar agus paraiméadarú córais faisnéise chun soláthar poiblí a bhainistiú in IBERMUTUA, Comhoibrí Frithpháirteach le Slándáil Shóisialta Uimh. 274. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar agus paraiméadarú córais faisnéise chun soláthar poiblí a bhainistiú in IBERMUTUA, Comhoibrí Frithpháirteach le Slándáil Shóisialta Uimh. 274.

  • Foilsithe
    14/10/2025
  • Sprioc‑am
    14/11/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/11/2025
  • Bronnta
    16/12/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Dirección General de IBERMUTUA, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 274
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48000000 Software package and information systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,389,150.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CG-2025/9998/0013
Cur síos

Soláthar agus paraiméadarú córais faisnéise chun soláthar poiblí a bhainistiú in IBERMUTUA, Comhoibrí Frithpháirteach le Slándáil Shóisialta Uimh. 274.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=Z3Oh4zTx63JSYrkJkLlFdw%3D%3D
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=Z3Oh4zTx63JSYrkJkLlFdw%3D%3D
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/11/2025 12:30
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Cumplimiento normativo y de estándares..
Ualú (céatadán, beacht) : 6
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Experiencia en Mutuas Colaboradoras con la Seguridad Social..
Ualú (céatadán, beacht) : 8
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Horas adicionales de mantenimiento evolutivo..
Ualú (céatadán, beacht) : 6
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Precio.
Ualú (céatadán, beacht) : 40
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta de plataforma de contratación electrónica..
Ualú (céatadán, beacht) : 7
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta del portal del contratista..
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta para el seguimiento de la ejecución de los contratos..
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta para la formación de usuarios..
Ualú (céatadán, beacht) : 4
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta para la integración con el resto de sistema de información de la Entidad..
Ualú (céatadán, beacht) : 4
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta para la planificación de la contratación.
Ualú (céatadán, beacht) : 8
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Solución propuesta para la tramitación de los expedientes de contratación..
Ualú (céatadán, beacht) : 7
Luach measta
1,389,150.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PIXELWARE, S.A.
Seoladh poist:
Baile: Alcobendas
Cód poist: 28108
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.