Publications Office of the EU
Spáinn, an-Valladolid: Blood-testing reagents - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Spáinn, an-Valladolid: Blood-testing reagents

  • Foilsithe
    03/10/2023
  • Sprioc‑am
    30/10/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/11/2023
  • Bronnta
    26/02/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES418 Valladolid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33696200 Blood-testing reagents
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,920,650.59 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
126,788.72 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
0000-00C-1-2023-13733
Cur síos

soláthar imoibrithe agus tomhaltán, chomh maith le léasú, suiteáil agus cothabháil an trealaimh agus na n-eilimintí is gá chun cinntí anailíseacha a dhéanamh, i Saotharlann Anailíse Cliniciúla Choimpléasc Cúraim Segovia,

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: Q4700608E
Seoladh poist: Paseo De Zorrilla 1
Baile: Valladolid
Cód NUTS: ES418
Cód poist: 47007
Tír: ESP
Teagmhálaí: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Príomhsheoladh: https://contrataciondelestado.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/11/2023 09:30
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.