Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Toulouse: Storm-water piping construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Toulouse: Storm-water piping construction work

  • Foilsithe
    17/08/2016
  • Sprioc‑am
    23/09/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    23/09/2016
  • Bronnta
    29/11/2016
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ville de Toulouse
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232130 Storm-water piping construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,519,798.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
16V079AO
Cur síos

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/09/2016 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,519,798.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Seoladh poist: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Baile: Garidech
Cód poist: 31380
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.