Publications Office of the EU
Seirbhísí tacaíochta baile do theaghlaigh atá faoi bhochtaineacht fuinnimh - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhísí tacaíochta baile do theaghlaigh atá faoi bhochtaineacht fuinnimh

  • Foilsithe
    12/06/2026
  • Sprioc‑am
    16/07/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/07/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Département du Val de Marne
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85310000 Social work services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,005,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
DAPM-2026-20
Cur síos

Tá na seirbhísí a iarrtar mar chuid de scéim SLIME+, ar clár é a chomhordaíonn líonra CLER chun bochtaineacht fuinnimh sa Fhrainc a chomhrac. Is é is aidhm don chlár sin teaghlaigh atá faoi bhochtaineacht fuinnimh a shainaithint go mór chun iad a threorú agus chun tacú leo i dtreo réitigh inbhuanaithe agus oiriúnaithe, le tacaíocht fheabhsaithe do na teaghlaigh is leochailí.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=940250&orgAcronyme=a8z
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=940250&orgAcronyme=a8z
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/07/2026 00:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

85310000 - Social work services

71314000 - Energy and related services

71300000 - Engineering services

71000000 - Architectural, construction, engineering and inspection services

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.