Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Templin: Works for complete or part construction and civil engineering work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Templin: Works for complete or part construction and civil engineering work

  • Foilsithe
    28/09/2022
  • Sprioc‑am
    24/10/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/10/2022
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Templin
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE40I Uckermark
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE40I Uckermark
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
12,605.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
TP/22 551 001/001
Cur síos

Anfertigung von Tafeln einschl. Druck und Errichtung / Lieferung von Masten

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Stadt Templin
Seoladh poist: Prenzlauer Allee 7
Baile: Templin
Cód NUTS: DE40I
Cód poist: 17268
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.templin.de
Leictreonach trí:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCPR1PX
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/10/2022 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
12,605.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.