Publications Office of the EU
Ghréig, an-An Aithin: Maintenance and repair of computer peripherals - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghréig, an-An Aithin: Maintenance and repair of computer peripherals

  • Foilsithe
    20/07/2022
  • Sprioc‑am
    02/09/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/09/2022
  • Bronnta
    12/04/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ,ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
An áit feidhmíochta
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: EL3 Αττική
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50323000 Maintenance and repair of computer peripherals
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
215,104.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
173,705.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
Αρ. διακήρυξης: 101700 ΕΞ 2022/15-7-2022, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 162639
Cur síos

ΣΕΠΠΚΥ: ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, ΑΑΔΕ, ΓΓΠΣΔΔ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ,ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 0030
Seoladh poist: ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ 6-10
Baile: ΑΘΗΝΑ
Cód NUTS: EL3
Cód poist: 106 79
Tír: GRC
Teagmhálaí: Ε.ΝΑΤΣΟΣ
Príomhsheoladh: http://www.minfin.gr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/09/2022 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.