Publications Office of the EU
Oibreacha Cóireála Snáithín agus Feabhsuithe ar an gCéim Ghorm-Ón - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Oibreacha Cóireála Snáithín agus Feabhsuithe ar an gCéim Ghorm-Ón

  • Foilsithe
    06/04/2022
  • Sprioc‑am
    14/06/2022
  • Bronnta
    30/06/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45240000 Construction work for water projects
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
208/2019
Cur síos

Cur chun feidhme ‘Oibreacha Próiseála agus Feabhsúcháin ar Chéim an Ghréagóra’

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Baile: MADRID
Cód NUTS: ES30
Tír: ESP
Príomhsheoladh: www.canaldeisabelsegunda.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Seoladh poist:
Baile: MADRID
Cód poist:
Tír: ESP

Ainm oifigiúil: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Seoladh poist:
Baile: MADRID
Cód poist:
Tír: ESP

Ainm oifigiúil: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Seoladh poist:
Baile: Santiago de Compostela
Cód poist:
Tír: ESP

Ainm oifigiúil: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Seoladh poist:
Baile: Madrid
Cód poist:
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.