Publications Office of the EU
Córas bainistíochta áirithinte agus rochtana le haghaidh feithiclí sa chomhphobal ANNECY - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Córas bainistíochta áirithinte agus rochtana le haghaidh feithiclí sa chomhphobal ANNECY

  • Foilsithe
    13/05/2025
  • Sprioc‑am
    21/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/05/2025
  • Bronnta
    14/10/2025
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Ville d'ANNECY
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
226,187.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
25FF-CP-0812-O
Cur síos

Is é ábhar an chonartha seo: Córas áirithinte feithiclí a imscaradh agus a chothabháil le haghaidh fhlít Chathair Annecy - Príomhchóras comh-aireachta a fháil, a imscaradh agus a chothabháil chun rochtain ar fheithiclí fhlít Chathair Annecy i linn a shimpliú

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/05/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

48900000 - Miscellaneous software package and computer systems

72000000 - IT services: consulting, software development, Internet and support

34000000 - Transport equipment and auxiliary products to transportation

42961000 - Command and control system

50110000 - Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment

50000000 - Repair and maintenance services

34100000 - Motor vehicles

50100000 - Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment

Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: La qualité de mise en oeuvre
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: La valeur technique
Ualú (céatadán, beacht) : 40
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Le coût global
Ualú (céatadán, beacht) : 50
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
226,187.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Seoladh poist:
Baile: Villeurbanne
Cód poist: 69100
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.