Publications Office of the EU
2027_FB5_Sondersysteme - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2027_FB5_Sondersysteme

  • Foilsithe
    11/06/2026
  • Sprioc‑am
    10/07/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/07/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Forst Baden-Württemberg AöR - Betriebsleitung
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77200000 Forestry services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,758,201.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
35
Uimhir thagartha na tairisceana
2027_FB5_Seilkran- und Sondersysteme für ForstBW
Cur síos

Holzerntemaßnahmen mit Seilkran/- Sondersystemen für ForstBW

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXR6YD0Y46X
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXR6YD0Y46X
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/07/2026 10:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.