Publications Office of the EU
Seirbhís chomhairleach, spás a phleanáil agus a cheannach, faireachán agus meastóireacht a dhéanamh ar ghníomhaíochtaí fógraíochta agus cumarsáide Chathair Zaragoza - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhís chomhairleach, spás a phleanáil agus a cheannach, faireachán agus meastóireacht a dhéanamh ar ghníomhaíochtaí fógraíochta agus cumarsáide Chathair Zaragoza

  • Foilsithe
    16/04/2025
  • Sprioc‑am
    14/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/09/2025
  • Bronnta
    30/12/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gobierno de Zaragoza
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES243 Zaragoza
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79341200 Advertising management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,636,363.63 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
0071604-24
Cur síos

Seirbhís chomhairleach, spás a phleanáil agus a cheannach, faireachán agus meastóireacht a dhéanamh ar ghníomhaíochtaí fógraíochta agus cumarsáide Chathair Zaragoza

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/09/2025 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Ualú (céatadán, beacht) : 36
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Ualú (céatadán, beacht) : 8
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Ualú (céatadán, beacht) : 2
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Ualú (céatadán, beacht) : 2
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Ualú (céatadán, beacht) : 2
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Ualú (céatadán, beacht) : 17
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Ualú (céatadán, beacht) : 8
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Ualú (céatadán, beacht) : 12
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Ualú (céatadán, beacht) : 3
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Ualú (céatadán, beacht) : 3
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Ualú (céatadán, beacht) : 3
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Ualú (céatadán, beacht) : 3
Luach measta
1,636,363.63 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Seoladh poist:
Baile: LAS MATAS
Cód poist: 28290
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.