Publications Office of the EU
BG-Chepelare: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

BG-Chepelare: Construction work

  • Bronnta
    11/04/2013
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG424 Смолян
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,500,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,500,000.00 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Община Чепеларе възлага работата по ремонт на пътната настилка, съгласно месечни задания на Възложителя.
Предвидените видове работи включват възстановяване и поддържане на уличната настилка. Стойността по договора е на база представени единични цени на видовете работи до достигане на сумата от 3 500 000 лв. Видовете работи са следните: разкъртване асфалтова настилка, вкл.изкопаване, натоварване и извозване на депо, изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с гореща смес - ръчно оформяне, полагане и уплътняване, доставка и полагане основа от минералбетон, вкл.профилиране и уплътняване и всички свързани с това дейности, полагане асфалтобетон плътна смес, превоз на асфалтови смеси, с подходящи за целта превозни средства, изкоп с багер в земни почви и други посочени в количествените сметки за всеки обект.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,500,000.00
Luach conartha deiridh
3,500,000.00 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: "Еко традекс груп" АД
Seoladh poist: ул. „Добруджа” № 10, вх. Б, ет. 2, офис 23
Baile: Хасково
Cód poist: 6300
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.