Publications Office of the EU
Rómáin, an-Iași: Oxygen - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Iași: Oxygen

  • Foilsithe
    23/11/2022
  • Sprioc‑am
    27/12/2022
  • Bronnta
    16/10/2023
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO213 Iaşi
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO213 Iaşi
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24111900 Oxygen
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,463,828.00 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,979,336.00 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
6
Uimhir thagartha na tairisceana
4701312_2022_PAAPD1376827
Cur síos

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4701312
Seoladh poist: Strada: bld Independentei, nr. 1
Baile: Iasi
Cód NUTS: RO213
Tír: ROU
Teagmhálaí: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Príomhsheoladh: https://www.spitalspiridon.ro/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.