Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Foilsithe
    27/03/2025
  • Sprioc‑am
    05/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/05/2025
  • Bronnta
    13/06/2025
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
-1.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Cur síos

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.evergabe-online.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
http://www.evergabe-online.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/05/2025 08:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.