Publications Office of the EU
Изготвяне на комплексни проекти за инвестиционна инициатива (КПИИ) и последващо упражняване на авторски надзор (АН) по време на СМР на обекти по обособени позиции - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Изготвяне на комплексни проекти за инвестиционна инициатива (КПИИ) и последващо упражняване на авторски надзор (АН) по време на СМР на обекти по обособени позиции

  • Foilsithe
    12/12/2024
  • Sprioc‑am
    09/01/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/01/2025
  • Bronnta
    19/02/2025
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ОБЩИНА БЕРКОВИЦА
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG312 Монтана
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71320000 Engineering design services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
158,100.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
11
Uimhir thagartha na tairisceana
448241
Cur síos

„Изготвяне на комплексни проекти за инвестиционна инициатива (КПИИ) и последващо упражняване на авторски надзор (АН) по време на СМР на обекти по обособени позиции“, както следва: Обособена позиция № 1 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Васил Левски“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 2 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на част от улица „Георги Димитров“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 3 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Иван Вазов“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 4 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на част от улица „Любен Каравелов“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 5 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Раковски“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 6 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на част от улица „ХРИСТО БОТЕВ“ и част от улица „ГЕНЕРАЛ СТОЙЧЕВ“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 7 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на част от улица „Шосе Лом-София“, с. Боровци, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 8 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Илия Генов“, с. Замфирово, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 9 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Лазар Младенов“, с. Замфирово, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 10 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на част от улица „Никола Вапцаров“, с. Замфирово, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; Обособена позиция № 11 „Изготвяне на КПИИ и последващо упражняване на АН по време на СМР на обект: „Рехабилитация и реконструкция на улица „Пирин“, с. Замфирово, общ. Берковица и тротоари, и съоръжения и принадлежностите към тях.“; В обхвата на обществената поръчка по обособени позиции се включват дейности по изготвяне на комплексни проекти за инвестиционна инициатива (КПИИ) за посочените в техническите спецификации/техническите задания обекти в обем и съдържание, съгласно изискванията определени в спецификациите/заданията, ЗУТ и Наредба № 4/21.05.2001г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, включително подробни количествени и количествено-стойностни сметки и осъществяване на авторски надзор при изпълнението строително-монтажните работи, съгласно ЗУТ, и да включват СМР, които са допустими за финансиране по Стратегически план за развитие на земеделието и селските райони на Република България за периода 2023-2027 г., Интервенция „II.Г.6 - Инвестиции в основни услуги и дребни по мащаби инфраструктура в селските райони” финансиран от Европейският земеделски фонд за развитие на селските райони и от бюджета на община Берковица. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите характеристики на предмета на обществената поръчка са описани в Технически спецификации по обособени позиции, приложени към настоящата документация и проекта на договор.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/448241
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://app.eop.bg/today/448241
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/01/2025 13:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.