Publications Office of the EU
Pholainn, an-Zamość: Construction work for pipelines, communication and power lines - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Zamość: Construction work for pipelines, communication and power lines

  • Foilsithe
    23/03/2022
  • Sprioc‑am
    28/04/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/04/2022
  • Bronnta
    07/06/2022
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Zamościu
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
142,996,459.43 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
330,863.31 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
R8.STB.371.7.2022.js
Cur síos

Wymagania ogólne do Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla: 1)Chodnik z kostki brukowej:- km: 33+913 ÷ 33+939, 34+045 ÷ 34+263 szer. 1,5m s.p.- km: 33+939 ÷ 34+045 szer. 2,3m s.p.- km: 34+116 ÷ 34+190 szer. 1,8m s.l.- zabezpieczenie kabli eNN rurą dwudzielną HPDE110 13,50m- zabezpieczenie rury wodociągowej pianką 15,50m - obrzeża betonowe 30x8cm na ławie betonowej z oporem 309,00m - obrzeża betonowe 20x6cm na ławie betonowej z oporem 481,00m - krawężniki betonowe wystające 20x30cm na ławie betonowej z oporem 184,50m - krawężniki betonowe leżące 15x30cm na ławie betonowej z oporem 93,50m - podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem 1,5MPa grubości 10cm 707,00m2 - nawierzchnia z kostki brukowej Behaton-szara układana we wzory o gr. 6cm na podsypce cem-piask. 424,00m2 - nawierzchnia z kostki brukowej Behaton-kolor układana we wzory o gr. 6cm na podsypce cem-piask. 283,00m2 2) Zjazdy i zatoka - podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem 2,5MPa gr. 15cm 30

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Zamościu
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: ocds-148610-210187b9-a69c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Seoladh poist: ul. Stefana Batorego 2
Baile: Zamość
Cód NUTS: PL
Cód poist: 22-400
Tír: POL
Teagmhálaí: Janusz Seń
Príomhsheoladh: https://zdw-lublin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/04/2022 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
142,996,459.43 PLN
Luach conartha deiridh
330,863.31 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: DROG-BRUK s.c. inż. Michał Bartosiak, inż. Waldemar Bęben
Seoladh poist: Sitno
Baile: Stabrów 65
Cód poist: 22-424
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.