Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI

  • Foilsithe
    10/05/2024
  • Sprioc‑am
    13/06/2024
  • Bronnta
    17/10/2024
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
PROVINCIA DI VICENZA
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI43 Roma
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85311000 Social work services with accommodation
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,780,945.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,283,513.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI (indicativamente dal 16.06.2024 al 15.06.2026), CON FACOLTA' DI RINNOVO PARI A ULTERIORI DUE ANNI.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
2,780,945.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,283,513.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: COSMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Seoladh poist:
Baile: Vicenza
Cód poist: 36100
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.