Publications Office of the EU
PL-Jamy: Forestry services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Jamy: Forestry services

  • Foilsithe
    24/02/2012
  • Sprioc‑am
    23/03/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    23/03/2012
  • Bronnta
    28/03/2012
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Nadleśnictwo Jamy
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77200000 Forestry services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
22,062.10 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
22,062.20 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
NN-2710/12
Cur síos

Realizacja wybranych zadań gospodarczych z zakresu szkółkarstwa leśnego przewidzianych do wykonania wroku 2012 w Nadleśnictwie Jamy.
Przedmiot zamówienia w zakresie: Realizacja zadań gospodarczych ze szkółkarstwa leśnego oraz wybranychprac z nasiennictwa przewidzianych do wykonania w roku 2012 na szkółce w Lisnowie (wyjęcie, wiązanie,dołowanie i załadunek sadzonek na szkółce oraz spulchnianie gleby).
Szkółka Lisnowo.
Szczegółowy zakres robót zawiera załącznik do SIWZ – opis przedmiotu zamówienia.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/03/2012 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
22,062.10 PLN
Luach conartha deiridh
22,062.20 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Usługi Leśne Mieczysław Bielik
Seoladh poist:
Baile: Lisnowo
Cód poist: 86-342
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.