Publications Office of the EU
Bheilg, an-Antuairp: Endoscopes - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bheilg, an-Antuairp: Endoscopes

  • Foilsithe
    01/07/2017
  • Sprioc‑am
    17/08/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/08/2017
  • Bronnta
    15/01/2018
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33168100 Endoscopes
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,432,792.43 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2016/049
Cur síos

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/08/2017 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,432,792.43 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Seoladh poist: Boomsesteenweg 77
Baile: Aartselaar
Cód poist: 2630
Tír: BEL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.