Publications Office of the EU
Éire-Baile Átha Cliath: Environmental services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Éire-Baile Átha Cliath: Environmental services

  • Foilsithe
    05/02/2019
  • Sprioc‑am
    08/03/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/03/2019
  • Bronnta
    07/05/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Department of Housing, Planning and Local Government
An áit feidhmíochta
NUTS code: IE042 West
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: IE051 Mid-West
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90700000 Environmental services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
100,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
98,440.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
WMAU/2019/1
Cur síos

Expert advisory services to assist in the consideration of the impact of barriers to fish migration in the lower Shannon catchment and the formulation of applicable options for the improvement of fish migration.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Department of Housing, Planning and Local Government
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: N/A
Seoladh poist: Custom House
Baile: Dublin
Cód NUTS: IE051
Cód poist: Dublin 1
Tír: IRL
Teagmhálaí: Martin Hehir
Príomhsheoladh: http://www.housing.gov.ie
Leictreonach trí:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=141662&B=ETENDERS_SIMPLE
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/03/2019 17:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
100,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
98,440.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: CDM Smith Ireland Ltd
Seoladh poist: 15 Wentworth, Eblana Villas
Baile: Dublin 2
Cód poist: Dublin 2
Tír: IRL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.