Publications Office of the EU
Rómáin, an-Búcairist: Human resources management consultancy services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Búcairist: Human resources management consultancy services

  • Foilsithe
    16/09/2019
  • Sprioc‑am
    18/10/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO321 Bucureşti
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79414000 Human resources management consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,072,300.00 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
4221306_2019_15_119281
Cur síos

Servicii de consultanță și de organizare evenimente acordată în vederea dezvoltării capacității ACP pentru gestionarea eficientă a FESI, prin proiectul „Sprijinirea Autorităţii de Certificare şi Plată în vederea gestionării eficiente a Fondurilor Europene Structurale și de Investiţii”, finanțat din Fondul European de Dezvoltare Regională (FEDR) prin Programul Operațional Asistență Tehnică.
Operatorii economici vor putea solicita clarificări la documentația de atribuire cel târziu cu 18 zile înainte de dta limită de depunere a candidaturilor, iar răspunsul autorității contractante va fi transmis în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturilor.
Termen de depunere a ofertelor de către operatorii economici calificați în etapa a doua a procedurii este de 25 de zile de la data transmiterii invitației de participare în etapa a 2-a.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4221306
Seoladh poist: Strada: Libertatii, nr. 16
Baile: Bucureşti
Cód NUTS: RO321
Cód poist: 050741
Tír: ROU
Teagmhálaí: Simion Ilie
Príomhsheoladh: www.mfinante.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,072,300.00 RON
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.