Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Rognac: Wines - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Rognac: Wines

  • Foilsithe
    27/10/2023
  • Sprioc‑am
    30/11/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/12/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
commune de Rognac
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
15930000 Wines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
160,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2023/18
Cur síos

montant minimum pour la durée totale du contrat : 20 000.0 Euro(S) (H.T.).Montant maximum pour la durée totale du contrat : 160 000.0 Euro(S) (H.T.).L'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.info
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/12/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
160,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.