Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Versailles: Consultative engineering and construction services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Versailles: Consultative engineering and construction services

  • Foilsithe
    15/06/2021
  • Sprioc‑am
    19/07/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    20/07/2021
  • Bronnta
    27/09/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
epcmdn-Versailles
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR103 Yvelines
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR103 Yvelines
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71310000 Consultative engineering and construction services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
180,008.49 EUR
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
2021-11-DPJ
Cur síos

le présent marché a pour objet la mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination (Opc) pour 4 opérations de travaux distinctes dont la maitrise d'ouvrage est assurée par l'epv, réparties en 4 lots

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_kH6O5KkT4q&v=1&selected=0
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
20/07/2021 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.