Publications Office of the EU
Seirbhís agus tacaíocht chiseal loighciúil an líonra Liberecké IS, a.s. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhís agus tacaíocht chiseal loighciúil an líonra Liberecké IS, a.s.

  • Foilsithe
    08/04/2026
  • Sprioc‑am
    13/04/2026
  • Bronnta
    02/06/2026
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Liberecká IS, a.s.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72253200 Systems support services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,600,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,600,000.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
LIS-SLVS
Cur síos

Is é ábhar an chonartha phoiblí seirbhísí seirbhísithe agus maoirseachta ar shraith loighciúil líonra an údaráis chonarthaigh a sholáthar, lena n-áirítear crua-earraí athsholáthair a sholáthar i gcás teipeanna. Leagtar amach sonraíocht mhionsonraithe an ábhair feidhmíochta sa tSonraíocht Theicniúil agus sa dréacht-Chonradh maidir le Soláthar Seirbhísí Tacaíochta Oibriúcháin, ar dlúthchuid den doiciméadacht tairisceana iad.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Luach measta
9,600,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
9,600,000.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NET-SYSTEM s.r.o.
Seoladh poist:
Baile: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Cód poist: 46001
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.