Publications Office of the EU
RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen

  • Foilsithe
    13/03/2026
  • Sprioc‑am
    06/05/2026
  • Bronnta
    01/07/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Wetterskip Fryslân
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45112500 Earthmoving work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
18,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
3b4dd24f-4b3e-4c79-859c-0f2fb1ee87d2
Cur síos

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: verrichten van diverse opruimingswerkzaamheden, inclusief afvoeren; grond ontgraven, leveren, vervoeren, bewerken en verwerken; leveren en plaatsen van hekwerken; aanbrengen kunstwerken en waterbouwconstructies; afwerken/inzaaien kade, rij- en werkstroken; bijkomende werkzaamheden.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://s2c.mercell.com/today/200857
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://s2c.mercell.com/today/200857
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar: Plan van Aanpak
Cineál: quality
Cur síos: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 125.000.
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar: Duurzaamheid
Cineál: quality
Cur síos: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 75.000.
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar: Prijs
Cineál: price
Cur síos: Zie Aanbestedingsleidraad. Op basis van een RAW-bestek.
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
18,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: De Waard Grondverzet B.V.
Seoladh poist:
Baile: Zeewolde
Cód poist: 3899 XS
Tír:
Ainm oifigiúil: Jelle Bijlsma B.V.
Seoladh poist:
Baile: Giekerk
Cód poist: 9061 DB
Tír:
Ainm oifigiúil: Loon- en Grondverzetbedrijf Luimstra B.V.
Seoladh poist:
Baile: Surhuizum
Cód poist: 9283 TW
Tír:
Ainm oifigiúil: M. Westra B.V.
Seoladh poist:
Baile: Franeker
Cód poist: 8801 PL
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.