Publications Office of the EU
2023/0491 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS] - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

2023/0491 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]

  • Bronnta
    24/06/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Unidade Local de Saúde Santa Maria, E.P.E.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33600000 Pharmaceutical products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
146,166.28 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
261Y000107 - I1006 - IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]
Cur síos

IPILIMUMAB [5 MG/ML 10 ML CONC P/ SOL P/ PERF FRS]

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Preço
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
146,166.28 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: BRISTOL MYERS SQUIBB FARM.PORT, SA
Seoladh poist:
Baile: RIO DE MOURO
Cód poist: 2635-154
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.