Publications Office of the EU
Ísiltír, an-Utrecht: Machinery and apparatus for filtering or purifying water - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ísiltír, an-Utrecht: Machinery and apparatus for filtering or purifying water

  • Curtha ar ceal
    23/03/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gemeente Utrecht
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL Nederland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL Nederland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
80,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
80,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2022-VGU-016
Cur síos

Het gaat bij deze opdracht om het leveren, installeren en tijdelijk overnemen van de bestaande zout elektrolyse installatie, waarbij het volledige zwembad Fletiomare in gebruik blijft. De bestaande zout elektrolyse installatie wordt afgevoerd conform de geldende wet- en regelgeving. Vanuit het gemeentelijk streven niet met gevaarlijke stoffen (chloor en zwavelzuur) door woonwijken te rijden is er in het verleden voor gekozen om over te stappen op zoutelektrolyse installaties op de zwembaden zelf.
Voor de inkoop van een nieuw zoutelektrolyse installatie wordt al enkele jaren gekozen voor systemen op basis van membraan cel technologie. Installaties met membraan cel technologie hebben een hoger chemisch- en elektrisch rendement en produceren minder reststoffen dan de open cel installaties.
De membraan cel installatie moet 600 gram zuiver chloor per uur aanmaken en direct doseren aan het zwembadwater, zonder tussenkomst van een buffervat. Het restproduct van de membraan cel installatie

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
80,000.00
Luach conartha deiridh
80,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: VDH watertechnolgy
Seoladh poist: Glashorst 114
Baile: Scherpenzeel
Cód poist: 3925ZH
Tír: NLD
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.