Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Haubourdin: Accident and health insurance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Haubourdin: Accident and health insurance services

  • Foilsithe
    30/09/2022
  • Sprioc‑am
    28/10/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/10/2022
  • Bronnta
    26/12/2022
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ville d'haubourdin
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRE11 Nord
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE11 Nord
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66512000 Accident and health insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
201,354.93 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
22-07
Cur síos

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: ville d'haubourdin
Seoladh poist: 11 rue Sadi Carnot
Baile: Haubourdin
Cód NUTS: FRE11
Cód poist: 59320
Tír: FRA
Príomhsheoladh: https://www.haubourdin.fr/
Leictreonach trí:
https://marchespublics596280.fr/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/10/2022 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.