Publications Office of the EU
Rómáin, an-Cluj-Napoca: Psycholeptics - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Cluj-Napoca: Psycholeptics

  • Foilsithe
    29/07/2019
  • Sprioc‑am
    29/08/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/08/2019
  • Bronnta
    21/10/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Clinic C.F. Cluj
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO113 Cluj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO113 Cluj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33661500 Psycholeptics
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
849,479.20 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,217,507.60 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
94
Uimhir thagartha na tairisceana
4288349_2019_PAAPD1090184
Cur síos

Medicamente diverse 2. A se vedea caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Nr. de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Spitalul Clinic C.F. Cluj
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4288349
Seoladh poist: Str. Republicii nr. 18
Baile: Cluj-Napoca
Cód NUTS: RO113
Cód poist: 400015
Tír: ROU
Teagmhálaí: Pop Narcisa
Príomhsheoladh: www.spitalulclinicfcluj.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/08/2019 15:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33661500 - Psycholeptics

33673000 - Medicinal products for obstructive airway diseases

33675000 - Antihistamines for systemic use

33631500 - Corticosteroids for dermatological use and dermatological preparations

33642200 - Corticosteroids for systemic use

33642100 - Pituitary, hypothalamic hormones and analogues

33613000 - Laxatives

33622800 - Agents acting on the renin-angiotensin system

33622700 - Calcium channel blockers

33622600 - Beta-blocking agents

33692210 - Parenteral feeding solutions

33632100 - Anti-inflammatory and anti-rheumatic products

33615000 - Medicinal products used in diabetes

33670000 - Medicinal products for the respiratory system

33691200 - Anthelmintics

33651000 - General anti-infectives for systemic use and vaccines

33651620 - Diphtheria-tetanus vaccines

33674000 - Cough and cold preparations

33622400 - Vasoprotectives

33661700 - Other nervous system medicinal products

33620000 - Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system

33622300 - Diuretics

33661600 - Psychoanaleptics

33622000 - Medicinal products for the cardiovascular system

33661200 - Analgesics

33661100 - Anaesthetics

33612000 - Medicinal products for functional gastrointestinal disorders

33662100 - Ophthalmologicals

33692700 - Glucose solutions

33610000 - Medicinal products for the alimentary tract and metabolism

33696800 - X-ray contrast media

33690000 - Various medicinal products

33692500 - Injectable solutions

33614000 - Antidiarrhoeals, intestinal anti-inflammatory/anti-infective agents

33692300 - Enteral feeds

33692400 - Perfusion solutions

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.