Publications Office of the EU
Spáinn, an-Tarazona: Urban solid-refuse collection services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Tarazona: Urban solid-refuse collection services

  • Foilsithe
    04/05/2021
  • Curtha ar ceal
    11/05/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/06/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES243 Zaragoza
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90511100 Urban solid-refuse collection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,620,190.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
122/2021
Cur síos

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: P5000029H
Seoladh poist: Plaza Carmen Viejo, 14
Baile: Tarazona
Cód NUTS: ES243
Cód poist: 50500
Tír: ESP
Teagmhálaí: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Príomhsheoladh: https://contrataciondelestado.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/06/2021 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,620,190.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.