Publications Office of the EU
Spáinn, an-Córdoba: Natural gas - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Córdoba: Natural gas

  • Foilsithe
    03/02/2017
  • Sprioc‑am
    14/03/2017
  • Curtha ar ceal
    21/07/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Delegación Territorial de Igualdad, Salud y Políticas Sociales en Córdoba
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES613 Córdoba
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09123000 Natural gas
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
381,818.18 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
CO.SUM.2/2016
Cur síos

Suministro de gas natural en el centro residencial de personas mayores Parque Figueroa.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
31/03/2017 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
381,818.18 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.