Publications Office of the EU
Underwater drones (ROV) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Underwater drones (ROV)

  • Foilsithe
    16/04/2025
  • Sprioc‑am
    22/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/05/2025
  • Bronnta
    01/07/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tolletaten
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO081 Oslo
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35512400 Unmanned underwater vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,000,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
24/11503
Cur síos

The procurement is for the procurement of up to six (6) complete underwater drone systems with the accompanying user training and service/maintenance beyond the guarantee period. Three (3) systems are included in the main delivery (Bergen, Haugesund and Kirkenes) with a further three (3) options. The service and maintenance agreement makes up an option and can be called-off for one or several units. A complete description of the delivery is in the tender documentation annex 1 - the contracting authority ́s requirement specifications.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=429028&B=
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=429028&B=
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/05/2025 12:05
Cód CPV
Modh bronnta
Price
Luach measta
6,000,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Blueye Robotics
Seoladh poist:
Baile: TRONDHEIM
Cód poist: 7042
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.