Publications Office of the EU
Pholainn, an-Wałbrzych: Medical consumables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Wałbrzych: Medical consumables

  • Foilsithe
    25/05/2020
  • Sprioc‑am
    26/06/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/06/2020
  • Bronnta
    03/07/2020
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Specjalistyczny Szpital im. dr. Alfreda Sokołowskiego
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33140000 Medical consumables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,204,634.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
7
Uimhir thagartha na tairisceana
Zp/26/PN-25/20
Cur síos

Liczba pakietów – 7:
— pakiet nr 1 – opatrunki specjalistyczne,
— pakiet nr 2 – jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego,
— pakiet nr 3 – ściereczki jednorazowego użytku do mycia stołów operacyjnych,
— pakiet nr 4 – elektrody do termolezji,
— pakiet nr 5 – sterylna osłona na uchwyty lampy operacyjnej,
— pakiet nr 6 – ubrania operacyjne jednorazowego użytku,
— pakiet nr 7 – kasetki histopatologiczne.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/zdrowie_walbrzych
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/06/2020 09:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.