Publications Office of the EU
Contrato mixto de concesión de servicios de cafetería-comedor en la sede del Parlamento de Andalucía y de la Cámara de Cuentas de Andalucía, así como del suministro de agua mineral para las sesiones de los órganos parlamentarios. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato mixto de concesión de servicios de cafetería-comedor en la sede del Parlamento de Andalucía y de la Cámara de Cuentas de Andalucía, así como del suministro de agua mineral para las sesiones de los órganos parlamentarios.

  • Foilsithe
    30/03/2026
  • Sprioc‑am
    17/04/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Parlamento de Andalucía
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES618 Sevilla
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
55300000 Restaurant and food-serving services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,699,907.21 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2026/4
Cur síos

El objeto del contrato es la concesión de servicios de cafetería-comedor en la sede del Parlamento de Andalucía y de la Cámara de Cuentas de Andalucía, tanto los servicios ordinarios como extraordinarios, así como el suministro de agua mineral para las sesiones del Pleno, de las comisiones parlamentarias y de sus mesas, de la Mesa de la Cámara, de la Junta de Portavoces, y para las reuniones convocadas por la Presidencia del Parlamento de Andalucía, así como de los demás actos en los que así se autorice, de acuerdo con los requerimientos que se determinan en el pliego de prescripciones técnicas.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://community.vortal.biz/sts/Login?SkinName=parlamentoandalucia
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://community.vortal.biz/sts/Login?SkinName=parlamentoandalucia
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Propuesta técnica ofertada para la ejecución de las prestaciones objeto del contrato
Luach measta
1,699,907.21 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.