Publications Office of the EU
Pholainn, an-Poznań: Portable computers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Poznań: Portable computers

  • Foilsithe
    26/04/2018
  • Sprioc‑am
    04/06/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/06/2018
  • Bronnta
    27/07/2018
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Miasto Poznań
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30213100 Portable computers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
162,500.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
359,840.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ZOU-XII.271.59.2018.MC
Cur síos

Dostawa 80 notebooków, fabrycznie nowych, nieużywanych, określonych w załącznikach nr 1a i 1b do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Część I: Dostawa 40 notebooków;
Część II: Dostawa 40 notebooków.
Wymagane jest zapewnienie minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji producenta i sprzedającego na dostarczony sprzęt.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Miasto Poznań
Seoladh poist: pl. Kolegiacki 17
Baile: Poznań
Cód NUTS: PL415
Cód poist: 61-841
Tír: POL
Teagmhálaí: Magdalena Chudyka
Príomhsheoladh: http://bip.poznan.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/06/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.