Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Sainte-Geneviève-des-Bois: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Sainte-Geneviève-des-Bois: Construction work

  • Foilsithe
    11/01/2023
  • Sprioc‑am
    06/03/2023
  • Bronnta
    04/05/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
ca coeur d essonne agglomeration
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR104 Essonne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR104 Essonne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
900,000,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2022-AO-VOI-099
Cur síos

travaux d'infrastructure sur le territoire de Coeur d'essonne Agglomération

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_81S8DwUPWh
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
Ceannaitheoirí
eau coeur d''essonne
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.