Publications Office of the EU
Iorua, an-Bergen: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Bergen: Construction work

  • Foilsithe
    11/04/2022
  • Sprioc‑am
    19/08/2022
  • Bronnta
    21/10/2022
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Bergen kommune - Etat for utbygging
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
369,599,900.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/30697
Cur síos

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
369,599,900.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Seoladh poist: Lakkegata 53
Baile: OSLO
Cód poist: 0187
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.