Publications Office of the EU
F124 5. Úsáid Treoir Scaoilte agus Córas Imscartha Arm (5. NR FüWES) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

F124 5. Úsáid Treoir Scaoilte agus Córas Imscartha Arm (5. NR FüWES)

  • Bronnta
    19/06/2026
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35712000 Tactical command, control and communication systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
-1.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Q S2AD QA155 GA652
Cur síos

Chun aibíocht oibríochtúil frigéid aicme 124 (F124) agus na suiteálacha talún gaolmhara a áirithiú go dtí deireadh a saolré seirbhíse, ba cheart comhtháthú a dhéanamh ar fhochórais éagsúla chomh maith le haistrithe dífheidhmeachta agus fabhtcheartú. Chun na críche sin, roinntear cur chun feidhme an tionscadail ina fhothionscadail agus cuirtear chun feidhme é i gcreatchonradh soláthair. Tugtar tuairisc sa tuairisc ar fheidhmíocht an bhlaosc ar na codanna den phróiseas tionscadail (bainistíocht, oiliúint, lóistíocht) agus ar chomhtháthú an fhochórais Diúracán Aerfhráma Rollach (RAM) Bloc 2B agus comhtháthú Chóras Nasc Sonraí Atlas (ADLiS) chomh maith le dialltaí ó éilimh na tuairisce ar fheidhmíocht an bhlaosc. Déanfar comhtháthú fochóras (comhtháthú KORA, díothú dífheidhmeachta, braiteoir leathan-raoin agus comhtháthú oiriúnaithe cumais, Comhtháthú Diúracán Stailc Cabhlaigh, aonaid ríomhaireachta an Chórais Treo Athghiniúna (CDS), braiteoirí loingseoireachta Aonad Comhéadain Bus Athnuachana, nasc ilsonraí an Chomhaontaithe Seasmhachta, fabhtcheartú bogearraí CDS) a choimisiúnú trí ghlaonna aonair níos déanaí. Sciar de chomhtháthú RAM (ordú seasta): Ar an F124 faoi láthair "amháin" an bloc RAM 1A comhtháite go feidhmiúil. Tá deireadh ré bainte amach ag diúracáin threoraithe Bloc 1A ó bhí an bhliain seo ann go dtí 2028 agus, dá bhrí sin, níl siad ar fáil lena n-úsáid a thuilleadh. De réir na foraithne, agus na leaganacha níos nuaí de RAM á gcomhtháthú, ní mór comhtháthú RAM Bloc 2 a dhéanamh in éineacht leis an RAM Bloc 2B atá ar fáil cheana féin, arna fhorbairt tuilleadh. Tá a chomhtháthú feidhmiúil i gcóras ceannais agus imscartha F124 (ceann amháin) faoi réir an cheanglais feidhmíochta a leagtar amach sa 5ú F124. Ba chóir scaoileadh úsáide a ordú. Sciar de chomhtháthú ADLiS (ordú seasta): 5. Scaoileadh úsáide, córas próiseála sonraí comhtháthaithe a roinnt Il-Nasc ADLiS sa CDS F124. Mar chuid den sannadh sin, tá comhtháthú íosta an chórais próiseála sonraí ADLiS Il-Nasc le CDS F124 le coimisiúnú.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
-1.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Thales Deutschland GmbH
Seoladh poist:
Baile: Wilhelmshaven
Cód poist: 26382
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.