Publications Office of the EU
Iorua, an-Askim: Construction work for water towers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Askim: Construction work for water towers

  • Foilsithe
    08/05/2023
  • Sprioc‑am
    14/07/2023
  • Bronnta
    04/10/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Indre Østfold kommune
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO082 Viken
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO082 Viken
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232153 Construction work for water towers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
81,686,973.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
22/16
Cur síos

Construction of a new water tower at the existing water tower at Trippestad in Askim.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aftaxfrnsh&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
81,686,973.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: HAB CONSTRUCTION AS
Seoladh poist: Vollsveien 19
Baile: Lysaker
Cód poist: 1366
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.