Publications Office of the EU
Pholainn, an-Szczecin: Removal services of biological waste - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Szczecin: Removal services of biological waste

  • Bronnta
    23/04/2014
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90524300 Removal services of biological waste
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
185,272.92
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
790,021.08 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
GDDKiA O/Sz -D-3-284/1/2014
Cur síos

Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych i innych terenów będących w zarządzaniu przez GDDKiA O/Szczecin – 7 zadań:
Zadanie nr 1 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 6, 11, 37 w administracji Rejonu w Koszalinie.
Zadanie nr 2 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 23, 26, 31 w administracji Rejonu w Lipianach.
Zadanie nr 3 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 3, 6 w administracji Rejonu w Nowogardzie.
Zadadanie nr 4 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 10, 20 w administracji Rejonu w Stargardzie Szczecińskim.
Zadanie nr 5 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: A-6, S3, 3, 10, 13, 31 w administracji Rejonu w Szczecinie.
Zadanie nr 6 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 11, 20, 25, w administracji Rejonu w Szczecinku.
Zadanie nr 7 - Zbieranie i wywóz do utylizacji: padłych dzikich zwierząt leśnych lub porzuconej w dużej ilości żywności i odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz padłych ptaków z pasów drogowych dróg krajowych nr: 10, 22 w administracji Rejonu w Wałczu.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

90524300 - Removal services of biological waste

90611000 - Street-cleaning services

90610000 - Street-cleaning and sweeping services

90600000 - Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
185,272.92
Luach conartha deiridh
790,021.08 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PHU FAGUS Sylwester Hałas
Seoladh poist: ul Wolności 39/22
Baile: Mirosławiec
Cód poist: 78-650
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.