Publications Office of the EU
Spáinn, an-Marbella: Lift-maintenance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Marbella: Lift-maintenance services

  • Foilsithe
    14/05/2021
  • Sprioc‑am
    14/06/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/06/2021
  • Bronnta
    07/09/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES617 Málaga
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES617 Málaga
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50750000 Lift-maintenance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
241,207.20 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
87,997.68 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
A.S.A.05/2021
Cur síos

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: Q7955060D
Seoladh poist: Autovía A-7, kilómetro 187
Baile: Marbella (Málaga)
Cód NUTS: ES617
Cód poist: 29603
Tír: ESP
Príomhsheoladh: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/06/2021 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
241,207.20 EUR
Luach conartha deiridh
87,997.68 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Seoladh poist:
Baile: MALAGA
Cód poist:
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.