Publications Office of the EU
An tSeicia-Prág: Hotel, restaurant and retail trade services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

An tSeicia-Prág: Hotel, restaurant and retail trade services

  • Foilsithe
    26/08/2019
  • Sprioc‑am
    17/09/2019
  • Bronnta
    03/02/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ01 Praha
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
44,000,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
500,000.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude provoz restauračního zařízení v pavilonu účasti ČR na EXPO 2020, a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

55000000 - Hotel, restaurant and retail trade services

55300000 - Restaurant and food-serving services

55520000 - Catering services

55500000 - Canteen and catering services

Modh bronnta
Other
Luach measta
44,000,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
500,000.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Gastro Group Franchise, s.r.o.
Seoladh poist: Vršovická 1525/1A
Baile: Praha 10
Cód poist: 101 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.