Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Besançon: Wood fuels - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Besançon: Wood fuels

  • Foilsithe
    04/05/2018
  • Sprioc‑am
    11/06/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/06/2018
  • Bronnta
    30/07/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Syndicat mixte d'énergies du Doubs
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRC21 Doubs
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRC21 Doubs
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09111400 Wood fuels
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
756,440.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

La consultation est passée dans le cadre d'un groupement de commandes constitué en application de l'article 28 de l'ordonnance du 23.7.2015. La consultation porte sur des prestations de fourniture et approvisionnement en granulés bois.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Syndicat mixte d'énergies du Doubs
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 25250828800047
Seoladh poist: 33 rue Clément Marot
Baile: Besançon
Cód NUTS: FRC21
Cód poist: 25000
Tír: FRA
Teagmhálaí: M. le président
Príomhsheoladh: https://www.marches-securises.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/06/2018 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.