Publications Office of the EU
61.2026 Trealamh leighis a sholáthar d’Ionad Ionsamhlúcháin Leighis Ollscoil Leighis Piastów Śląskie Wrocław - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

61.2026 Trealamh leighis a sholáthar d’Ionad Ionsamhlúcháin Leighis Ollscoil Leighis Piastów Śląskie Wrocław

  • Bronnta
    10/06/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Uniwersytet im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33167000 Surgical lights
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
381,901.03 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

1. Is é ábhar an chonartha: Trealamh leighis a sholáthar d’Ionad Ionsamhlúcháin Leighis Ollscoil Leighis Piastów Śląskie Wrocław, ina bhfuil: 1) Lampa cóireála dhá-chass - 2 phíosa; 2) Dífhibrileoir láimhe leis an rogha 12 ECG luaidhe, cardioversion, electrostimulation agus tomhas sceite CO2 le sraith de 4 cadhnraí - 2 ríomhaire.; 3) Córas comhbhrú cófra uathoibríoch - 2 ríomhaire. 2. Tugtar tuairisc mhionsonraithe ar ábhar an chonartha sa Bhileog Faisnéise Teicniúla (Iarscríbhinn 2 a ghabhann leis an Cuireadh chun Caibidlíochta).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cena
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
381,901.03 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: BOBIMIX Bartosz Bobkowski
Seoladh poist:
Baile: Choczewo
Cód poist: 84-210
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.