Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Pazardzhik: Printed matter and related products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Bhulgáir, an-Pazardzhik: Printed matter and related products

  • Foilsithe
    07/04/2018
  • Sprioc‑am
    17/05/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/05/2018
  • Bronnta
    09/08/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Община Пазарджик
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG423 Пазарджик
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG423 Пазарджик
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
22000000 Printed matter and related products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
37,184.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
26,100.00 BGN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Обществената поръчка предвижда изработването на банери, които ще бъдат използвани при провеждането на начална и на заключителна пресконференция по проекта за 3-те обекта – Пазарджик – 2 инсталации, Белово и Септември; дизайна и отпечатването на дипляни за представяне на резултатите при приключване на проекта; изработването и монтажа на билборди и постоянни табели. Билбордите ще бъдат монтирани преди стартирането на СМР по проекта, в чийто обхват попадат 3-те обекта на интервенция, на посочени от бенефициента места. Постоянните обяснителни табели ще бъдат монтирани след приключване на строителните работи по трите обекта на проекта. Изработване на плакати, стикери за брандиране на оборудването, брошури, папки, тефтери, тениски, шапки, моливи, химикали, флашки памет. Поръчката предвижда и организация, анонсиране и провеждане на пресконференции чрез 2 информационни събития на всеки от обектите, публикации в медиите – печатни и електронни медии. Организация и провеждане на официални церемонии „Първа копка” и „Откриване”.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Община Пазарджик
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 000351736
Seoladh poist: бул. „България“ № 2
Baile: Пазарджик
Cód NUTS: BG423
Cód poist: 4400
Tír: BGR
Teagmhálaí: Димитричка Ладжова
Príomhsheoladh: https://www.pazardzhik.bg
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/05/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

22000000 - Printed matter and related products

79000000 - Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security

79952000 - Event services

79950000 - Exhibition, fair and congress organisation services

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.