Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Bad Iburg: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Bad Iburg: Construction work

  • Foilsithe
    19/07/2023
  • Sprioc‑am
    03/08/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/08/2023
  • Bronnta
    26/09/2023
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Land Niedersachen vertreten durch das Staatliche Baumanagement Niedersachsen
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE94E Osnabrück, Landkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
373,999.03 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
23 E 60183
Cur síos

Lieferung und Montage von ca. 180 Stk. Holz-Innentüren

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5D3TW
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/08/2023 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
373,999.03 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TM Ausbau GmbH
Seoladh poist: Boschstr. 2a
Baile: Puchheim
Cód poist: 82178
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.