Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Construction work for school buildings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Construction work for school buildings

  • Foilsithe
    07/06/2011
  • Sprioc‑am
    02/08/2011
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/08/2011
  • Bronnta
    12/04/2012
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214200 Construction work for school buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,499,403.34 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Cur síos

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/08/2011 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
6,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
10,499,403.34 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Seoladh poist: Rua Joaquim Marques, nº 34
Baile: Ponta Delgada
Cód poist: 9501-950
Tír: PRT

Ainm oifigiúil: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Seoladh poist: Rua Joaquim Marques, nº 34
Baile: Ponta Delgada
Cód poist: 9500-950
Tír: PRT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.