Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Credit granting services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Credit granting services

  • Foilsithe
    27/07/2011
  • Sprioc‑am
    01/09/2011
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/09/2011
  • Bronnta
    28/09/2011
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL524 Opolski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66113000 Credit granting services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,472,208.33 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,702,966.77 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP.271.1.11.2011
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/09/2011 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
2,472,208.33 PLN
Luach conartha deiridh
2,702,966.77 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Seoladh poist: ul. Książąt Opolskich 29
Baile: Opole
Cód poist: 45-005
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.