Publications Office of the EU
UK-Learpholl: Planting and maintenance services of green areas - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Learpholl: Planting and maintenance services of green areas

  • Bronnta
    27/06/2011
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKD72 Liverpool
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77310000 Planting and maintenance services of green areas
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
160,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
483,592.65 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Cobalt Housing Limited ("Cobalt") is a provider of low-cost housing in Liverpool. Cobalt is seeking expressions of interest from qualified and experienced providers who can provide high quality gardening and grounds maintenance services to 56 blocks of flats within the Norris Green, Croxteth and Fazakerley areas of Liverpool. Such communal areas include (but are not limited to) general landscapes, courtyard areas, roof gardens andcommunal gardens.
The services to be provided are divided into two lots, which are explained in more detail in Information aboutlots. Service providers are invited to bid for one or both lots, which will include the following areas of work: grasscutting, maintenance of shrub beds, general gardening work, weeding, landscape gardening, park maintenance (not including playgrounds), tree pruning and hedge trimming.
The contract for each lot will run for 5 years.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
160,000.00
Luach conartha deiridh
483,592.65 GBP
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.