Publications Office of the EU
Rómáin, an-Târgoviște: Antibacterials for systemic use - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Rómáin, an-Târgoviște: Antibacterials for systemic use

  • Foilsithe
    20/01/2018
  • Sprioc‑am
    23/02/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/03/2018
  • Bronnta
    16/05/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33651100 Antibacterials for systemic use
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,377,144.30 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
396
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/03/2018 18:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33651100 - Antibacterials for systemic use

33675000 - Antihistamines for systemic use

33631500 - Corticosteroids for dermatological use and dermatological preparations

33698000 - Clinical products

33621300 - Antianaemic preparations

33621100 - Antithrombotic agents

33642200 - Corticosteroids for systemic use

33661000 - Medicinal products for the nervous system

33613000 - Laxatives

33622700 - Calcium channel blockers

33632200 - Muscle relaxants

33692210 - Parenteral feeding solutions

33693300 - Addiction treatment

33615100 - Insulin

33691200 - Anthelmintics

33617000 - Mineral supplements

33651300 - Antimycobacterials

33651500 - Immune sera and immunoglobulins

33661700 - Other nervous system medicinal products

33622300 - Diuretics

33661500 - Psycholeptics

33622100 - Cardiac therapy medicinal products

33641200 - Other gynaecologicals

33661300 - Antiepileptics

33661100 - Anaesthetics

33692700 - Glucose solutions

33610000 - Medicinal products for the alimentary tract and metabolism

33690000 - Various medicinal products

33692500 - Injectable solutions

33614000 - Antidiarrhoeals, intestinal anti-inflammatory/anti-infective agents

33652200 - Endocrine therapy medicinal products

33673000 - Medicinal products for obstructive airway diseases

33652300 - Immunosuppressive agents

33631400 - Antibiotics and chemotherapeutics for dermatological use

33621400 - Blood substitutes and perfusion solutions

33621200 - Antihaemorrhagics

33621000 - Medicinal products for the blood and blood-forming organs

33640000 - Medicinal products for the genitourinary system and hormones

33642300 - Thyroid therapy medicinal products

33642100 - Pituitary, hypothalamic hormones and analogues

33611000 - Medicinal products for acid related disorders

33622800 - Agents acting on the renin-angiotensin system

33622600 - Beta-blocking agents

33630000 - Medicinal products for dermatology and the musculo-skeletal system

33632100 - Anti-inflammatory and anti-rheumatic products

33615000 - Medicinal products used in diabetes

33670000 - Medicinal products for the respiratory system

33651200 - Antimycotics for systemic use

33697100 - Enema preparations

33651400 - Antivirals for systemic use

33674000 - Cough and cold preparations

33695000 - All other non-therapeutic products

33622400 - Vasoprotectives

33661600 - Psychoanaleptics

33622200 - Antihypertensives

33661200 - Analgesics

33612000 - Medicinal products for functional gastrointestinal disorders

33662100 - Ophthalmologicals

33631100 - Antifungals for dermatological use

33692200 - Parenteral nutrition products

33616000 - Vitamins

33692400 - Perfusion solutions

33141000 - Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables

33140000 - Medical consumables

33100000 - Medical equipments

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.