Publications Office of the EU
CZ-Brno: Computer equipment and supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

CZ-Brno: Computer equipment and supplies

  • Foilsithe
    10/09/2011
  • Sprioc‑am
    14/10/2011
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/10/2011
  • Bronnta
    24/10/2011
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30200000 Computer equipment and supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,000,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,017,665.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
PC/2011/OND
Cur síos

Dodávka PC a notebooků.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/10/2011 14:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

30200000 - Computer equipment and supplies

30213000 - Personal computers

30210000 - Data-processing machines (hardware)

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
4,000,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
4,017,665.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: UNIS COMPUTERS,a.s.
Seoladh poist: Jundrovská 31
Baile: Brno
Cód poist: 624 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.